Şehirlerarası Nakliyat

Şehirler Arası Nakliyat

Şehirlerarası nakliyat ciddiye alınması gereken, dikkatle seçilmesi gereken bir durumdur. Çünkü bu iş herkesin yapabileceği bir iş olmamakla birlikte hem yükte hem de pahada ağır eşyalar taşındığından dolayı güvenmediğiniz ve etraflıca araştırma yapmadığınız takdirde sonu hüsranla sonuçlanabilir. Ancak Miroğlu Nakliye bu konuda işinin ehli bir taşıma grubu olup, özenle yapmaktadır.  Gerek işinizle gerek evinizle ilgili emanet ettiklerinizi dikkatle taşıyan bu şirket senelerdir hiçbir müşterisinden olumsuz dönüş almamıştır. Şehirlerarası nakliyat konusunda bir marka olarak devleşmiştir. 

Yaklaşık olarak 35 yıldır hizmet veren bu şirket tüm eşyalarınızı tek tek ele almaktadır. Yani şöyle ki; elbiseleriniz özel gardıroplarda taşınır. Nakliye öncesinde tabak, bardak gibi kırılacak eşyalar teker teker ambalajlanır. Ayrıca sizin ev toplama gibi bir derdiniz olmayacak. Çünkü senelerdir işinin ehli olan ekip sizin yerinize de monte işlemini gerçekleştirir. Aynı zamanda vardığınız yerde de monteleme işlemini ve kurulumu bitirip konuttan o şekilde ayrılır ve teslim eder. Yalnızca ev olarak duruma bakmayınız. Çok sayıda iş yeri taşıması ve kurulumunu da gerçekleştirmiştir.

Şehirler Arası Nakliyat Neden Bu Kadar Önemli?

Çünkü emanet edilen eşyalar hem maddi hem manevi açıdan oldukça önemli. Eviniz ister stüdyo daire olsun ister çok büyük bir ev. Her zaman Miroğlu Nakliyat sizin yanınızdadır. Bu konuda hem güvenilir hem de hızlıdır. Ayrıca işini tamamlayıp bitirmeden meskeni terk etmez. Şöyle bir bakacak olursak ev ya da iş yeri taşımak herkesin gözünde büyüttüğü ve problem haline getirdiği bir durumdur. Ve kimse bu konuda zarar almak istemez. Aynı şekilde herkes kurulumun ve taşınma işlemin hızlıca bitmesini yaşadığı yerin hemen oluşturulmasını ister. Bu yüzden Miroğlu Nakliyat Türkiye’nin dört bir yanına nam salmış durumda.

Şehirlerarası nakliyat neden bu kadar önemli? Sorusunun cevabı bu yüzden oldukça nettir. Hem eşyalarınız toplanması hem de yeniden bir düzen kurulması çok kolay bir iş değildir. Ancak ekip tecrübeli ve kalabalık olduğu zaman çocuk oyuncağı haline gelir ve hemen biter. Sizi bu konuda asla yarı yolda bırakmayan bir nakliyat şirketi varken diğer şirketleri araştırmanıza gerek yoktur.

Şehirler Arası Evden Eve Nakliyat

Bu şirketin en güzel yanlarından biri de şudur ki, eşyalarınız sigortalanmaktadır. Yani taşınma esnasında eğer herhangi bir zarar görecek olursanız mutlaka sigorta şirketi tarafından karşılanacaktır. Çoğu taşıma firmasında olmayan bu özellik sizlere daha fazla güven sağlıyor ve Türkiye’nin bir ucundan diğer ucuna dahi gitseniz gözünüz arkada kalmıyor. Ayrıca eşyalarınız sizden önce yola çıktı ise ev düzeniniz kurulu bir biçimde sizi bekliyor. Tamamen fiyat/ performans karşılığı bir şirket. İstanbul’da kurulmuş olan bu şirket geri kalan tüm illeri de kapsayacak şekilde gittikçe genişlemiş durumda.

Gelişen teknolojiyi ve şartları bu kadar iyi yönde kullanmak her şirketin harcı olmayıp, yük ve eşya taşıma konusunda diğer şirketlere de ülke çapında öncülük etmiştir. Yani 15 yıldan fazla süredir şehirlerarası evden eve nakliyat piyasasının lideri konumundadır. Ayrıca hizmet anlayışı oldukça şeffaftır ve genel anlamda müşteri odaklı çalışmaktadır. Bu kadar kaliteli olmasında rağmen piyasadaki en uygun fiyatlı nakliye şirketlerinden biridir.