Nakliyat sektörünün önde gelen firmalarından biri olan Miroğlu Nakliyat, 1999 yılında faaliyete geçerek hizmet vermeye başlamıştır. 20 yılı aşkın süredir aralıksız hizmetlerine devam ederek geçmişten günümüze en iyi hizmeti vermeyi amaçlayan firmamız, vermiş olduğu hizmetlerde müşteri memnuniyetini ön planda tutarak çalışmalarını sürdürmektedir.

Evden eve nakliyat ve şehirler arası nakliyat başta olmak üzere pek çok hizmeti bir arada sunan Miroğlu Nakliyat, en iyi ve en kaliteli hizmeti sunmak için her geçen gün giderek büyümektedir. Geçmişten günümüze nakliyat alanında yaşanan teknolojik gelişmeler yakından takip edilerek hizmetlerde bu durum en iyi şekilde yansıtılmaktadır.

Alanında uzman ve deneyimli bir kadroya sahip olan Miroğlu Nakliyat firmamız, müşteri ihtiyaçlarını önceden tespit ederek en hızlı ve en güvenli şekilde nakliyat hizmeti gerçekleştirmektedir. Nakliyat sektöründe yılların verdiği tecrübeye dayanarak müşteriye hızlı ve kaliteli hizmet sunmayı amaçlamaktayız.

Her konuda müşteriye güler yüzle yaklaşan firmamız %100 müşteri memnuniyeti esasına göre çalışmakta ve müşteriden gelen her türlü yorumu değerlendirmektedir. Hizmet aşamasında müşteri ile sürekli irtibat halinde olunarak müşterinin hizmetten memnun kalması amaçlanmaktadır.

Nakliyat hizmeti içerisinde paketleme aşamasından eşyaların taşınıp yerleştirilme aşamasına kadar geçen sürede profesyonel ve deneyimli ekibimiz gerekli tüm tedbirleri alarak çalışmalarını sürdürmektedir. Nakliyat sigortası ile eşyaların her biri sigortalanarak güvenli nakliyat hizmeti sağlanmaktadır.

Firmamızın en büyük özelliklerinden biri de 7/24 ulaşılabilir olmasıdır. Her türlü soru ve görüşler için istenilen zamanda müşteri hizmetleri aranarak detaylı bilgi alınabilmektedir. Her daim müşterinin yanında olan firmamız, uygun fiyatlı kaliteli hizmetin tek adresi olmaktadır.

İstenilen müşteri potansiyeline ulaşmada en etkili yollardan birinin güven unsuru olduğuna inanan firmamız, bu politika esasına göre karşılıklı güven ortamı oluşturmaktadır. Her türlü soruya cevap bulabileceğiniz firmamızda beklenenden daha üst seviyede hizmet kalitesi almanız mümkündür.

Şehir içi yanı sıra şehirlerarası nakliyatta da hizmet vermeyi sürdüren firmamız nakliyat sektöründe lider firmalardan biri olmayı amaçlamaktadır. Bu nedenle müşterilerden aldığı olumlu yorumları referans kabul ederek bu doğrultuda ilerlemektedir.

Vizyonumuz

  • Firmamızın büyüme istikrarını ortalamanın üzerine çıkarmak,
  • Verilen üstün hizmet kalitesi ile sektörün aranılan firmalarından biri olmak,
  • En iyi ve en kaliteli hizmeti en hızlı bir şekilde gerçekleştirmek,
  • Sektörün en güven veren firmalarından bir olarak öncü firma olmak,
  • Müşteri haklarının her daim gözetilerek, gelişen ve sürekli yenilenen teknolojiye en etkili şekilde ayak uydurmak,

Misyonumuz

  • Hızlı, doğru ve kaliteli hizmet anlayışını teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek en iyi şekilde hizmetlerde uygulamak,
  • Kaliteden ödün vermeden gelişim ve değişimlere ayak uydurarak bunun sonucunda %100 müşteri memnuniyeti sağlamak,
  • Rekabet gücünüzü ortaya koyarak farklı pazarlarda da tanınır olmak.

Kalite Politikamız

Miroğlu Nakliyat olarak, sektöre en çok ihtiyaç duyulan alanda en kısa zamanda ve en kolay yollarla hizmeti çözüme kavuşturmaktayız. Bu anlamda müşteriyle empati yaparak müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmayı amaçlamak firmamızın temel prensipleri arasında yer almaktadır. Müşteriye güven aşılamakla birlikte bu güvenin uzun süreli olması için iletişim faktörünü her daim canlı tutmaktayız.

Kaliteden hiçbir zaman ödün vermeyerek yılların verdiği tecrübe ve deneyimlerle hizmet standartlarını geliştirmekte olan firmamız, bu anlamda teknolojiyi yakından takip ederek hizmet aşamasında kullandığı tüm ekipmanları bu yönde kullanmaktadır.

Nakliyat ve taşımacılık alanında kullanılan araç filomuz sürekli yenilenerek müşterinin eşyalarına zarar vermeyecek şekilde dizayn edilmektedir. Eşya paketleme aşamasında da gerekli çalışma titizlilikle sürdürülerek eşyaya uygun olarak doğru ambalajla paketleme işlemi yapılmaktadır.

Ev ve eşya taşımacılığının yanında firmamız, eşya depolama hizmeti de vererek çok yönlü olarak nakliyat hizmeti sağlamaktadır. Taşımacılık alanında ise asansör hizmeti yanı sıra montaj ve demontaj işlemleri firmamız bünyesinde yapılmaktadır.

Miroğlu Nakliyat olarak en temel amacımız müşteri memnuniyeti olup bunu en iyi şekilde gerçekleştirmeyi amaç edinmekteyiz. Geçmişten günümüze en çok talep gören nakliyat sektöründe aranılan firmalarından biri olmak için genç ve dinamik kadromuzla her daim çalışmalarımızı sürdürmekteyiz. En iyi ve en kaliteli nakliyat hizmetini doğru firmadan almak isteyenler için Miroğlu Nakliyat doğru bir tercih olacaktır.