Evden Eve Nakliyat

Miroğlu Farkıyla Evden eve nakliyat

Taşınmak isteyen kişiler eşyalarını kendileri taşıyamayacağı için nakliye yapacak ve bu işte uzman kişi ve ya kurumlar arayışı içerisindedirler. Eğer yanlış bir firma ile işbirliği yapılırsa hem zaman açısından hem de eşyalarınızın sağlığı açısından çok tehlikeli bir hal alabilir. İşini bilmeyen insanlar eğer taşımacılık karşınıza çıkarsa eşyalarınız taşınma esnasında da çizilme ve ya kırılma dağılma ve kirlenme olasılığı taşır.

Bu yüzden sektörde 35 yıla aşkın hizmet vermiş kaliteli iş birliğini tanınan miroglu nakliyat profesyonelleşmiş taşıyıcıları ve ekipmanları ile bu sektör de öncülük yapan bir firmadır. Tüm eşyalarınız önemle ve ya yüksek özenle taşınır kurulum ve ya montaj da asla hataya yer verilmeyen klas bir nakliye firmasıdır.

Miroglu nakliyat evden eve taşıma işlemini hangi kriterlerle yapmakta 

Öncelikle bu sektör de miroglu nakliyat uzun süre emek vermiş deneyim kazanmış ve ekiplerini de bu işe uygun olması için yetiştirmiş bir firmadır. Evden eve nakliyat sırasında özellikle kadınların en korktuğu şey mutfak takımlarının diye biliriz. Mutfak takımları özenle tek tek kolileri ve ya paketlenme aşamasından geçirilerek zarar görmeyecek şekil de taşınır. Elbiselerini ise özel dolaplarla herhangi bir dış etkene maruz kalmadan taşınmaktadır.

Ev içi büyük kolilenmeyecek olan eşyalar ise özenle parçaları bölünebilir ayrılır zarar görmemesi için  özel olan sarma yöntemleri ile bir güzel sarılır ve araca indirirler. Yine bunun sahilinde eski eviniz de tüm bu paketleme kolileme sarma ve ya muhafaza işleri bittikten sonra yeni yerleşeceğiniz eve aynı özenle eşyalar çıkartılır kurulum ve montaj işleri halledilir.

Miroğlu nakliyat beyaz eşyalara özen gösteriyor mu 

Miroğlu nakliyat tüm ev eşyalarına zaten yüksek derece de özen göstermektedir.  Fakat evet beyaz eşyalar kullanım açısından  çok önemli ve ya teknolojik eşyalar arasına dahil olduğu için çok daha fazla ilgi odağı oluyor. Taşıma esnasın da beyaz eşyalar özel su geçirmeyen ve ya  çarptığın da zarar görmeyecek olan paketleme malzemeleri ile yüksek özenle sarılıp koliye sığacak olanlar da  kolilenmektedir.

Ulaşım sırasında yol da olabilecek herhangi küçük te olsa bir sarsıntılar karşı iyice sabitlenerek gerekli tedbirler dahilinde araçlara yüklemesi sağlanıyor. Yine kurulum aşamasına geçirdikten sonra beyaz eşyalar tek tek özenle yerlerine yerleştiriliyor ve çalışıp çalışmadığı kontrol ediliyor. Ekipler işlerinin ehli, dikkatli  ve pratik insanlardan oluşmaktadır.

Miroğlu nakliyat ile evden eve taşınmak isteyen bir aile kaç gün de taşınır 

Öncelikle belirtmeliyim ki evin büyüklüğü ve eşyaların kalabalığı hesaba katılmaları. Tüm evler aynı süre zarfın da taşınamaz bu mümkün değildir.  Bu şartların her biri göz onun de bulundurulduğun da taşıma esnasın da farklı koşullar ve farklı zamanlar ortaya çıkıyor.

Fakat evden eve taşıma çok olası bir sıkıntı çıkmadığı sürece ki bugüne kadar hiç çıkmadı bir gün içerisin de tamamlanmaktadır. Bir günlük bir zaman dilimin de eski evinizden yeni evinize geçmeniz mümkün olmaktadır. Uzman olan bu ekipler işlerin de oldukça hızlı ve pratik kurulum yaparak fazla kısa bir süre de yeni evinize kavuşmasını sağlar.