Asansörlü Nakliyat

Miroğlu Nakliyat Taşımacılık da Asansör Hizmeti

Miroğlu nakliyat, nakliye sektörün de taşımacılık yapan firmaların içerisin de al benisi yüksek öncü bir firmadır. Hem vermiş ve vermekte olduğu hizmetler hem de ekip ve ekipmanları ile taşıma ihtiyacı olan tüm insanlara kaliteli hizmetler sunmaktadır. Son teknoloji ile üretilmiş ve ekipmanlarına katılmış asansörlü araçları mecuttur.

Taşınma sırasın da eşyaların taşınması için Miroğu nakliyat eğer Asansör kullanımı gerektirecek bir evden taşınıyorsanız hemen bu ekipmanı tarafınıza sunmaktadır. Ayrıca sadece taşındığınız değil taşınmak da olduğunuz yer de asansör gerektirecek bir yükseklik ve ya da koşul mevcut ise yine asansör hizmetini tarafınıza aktarıyor. Hem bu yapılan hizmet ekiplere de iş yükü bakımından daha az iş verdiği için ekipler de daha fazla verimli  ve daha hızlı çalışa bilmektedir.

Asansör İle  Kaçıncı Kata Kadar Taşımacılık Yapılabilir.

Asansör sistemi dahilin de yapılmış olan tüm taşımalar çalışılacak olan zamanı oldukça düşürmekte ve Miroğlu nakliye de tercih edilen bir sistemdir. Taşınmak isteyen bir kişi ve ya kişiler kaçıncı kadar asansör hizmetinin olduğunu sorgulayabilir. Miroğlu nakliyat da taşınacak ve taşınmak da olan adresler maksimum 20. Kata bu hizmetten yararlanabilirler.

Bu kat sayısı da mevcut şartlar dahilin de oldukça ihtiyaç karşılayan bir rakamdır. Bu şekil de çok yüksek katta oturan  ve ya da oturacak bir kişi de kısa süre de makineleşmiş iş gücü sayılan bu faaliyetten yaralanarak bu süreci rahat bir şekil de atlatmış olacaktır.

 

Asansörle taşımak eşyalara zarar verir mi 

Eşyalara zarar vermenin aksine aslın da yüksek katlara çıkarılan eşyaların güvenliği fazlaca artmış bile olur. Çünkü kat içerisin de eşyalar sağa sola çarpma riski olmaktadır. Asansör de ise tam tersine direk istenilen kata taşıma işlemi gerçekleştirildiği için hem daha hızlı ve ya pratik taşıma hizmeti sunulurken hem de daha güvenli bir nakliye gerçekleştirilir.

Güvenlik  en son raddesine kadar ufak detaylarıyla incelenir ve ona göre de nakliye ve ya taşıma  başlanır. Yıllarca işlerin de pişmiş artık neyin ne zaman ve ne kadar süre alacağının bilgi ve ya ustalığı sahip ekipler her şeyi ince bir şekil de düşünmektedir. Gönül rahatlığıyla asansör taşımacılığının nakliye işlemleriniz de tercih edebilirsiniz.

Miroğlu Nakliye  Asansör İçin Ayrı Bir Ücret Alıyor Mu?

Nakliye işiniz olduğun da ve bu hizmetten almak istediğiniz zaman firma ile iletişime geçildiği sıra da tarafınıza birkaç soru sorulacaktır.Öncelikle kaçıncı kat olduğunuza ve kaçıncı kata taşıma yapılacağı hakkın da bilgiler ve eşyaların miktarlarını öğreniyorlar. Eğer asansör gerektirmeyecek bir yere taşınıyorsanız ve ya da taşındığınız  yer gerektiriyorsa zaten asansörsüz  taşıma hizmetini sizin tarafınıza sağlıyor.

Daha sonra eğer asansör gerektiren yükseklikte ki bir yer ise asansörlü ve asansörsüz fiyatları tarafınıza sunuyorlar. Asansörlü ve asansörsüz taşıma ücretleri sabittir. Bu bilgiler eşliğin de de zaten o kadar iyi görev yapılmasına rağmen nakliye ücretleri gayet uygundur. Anlaşma  dahilin de başta ne fiyat konuşulmuşsa o geçerlidir. Asla sonradan bir ekleme ücret taraflardan teklif edilmez.