Akyurt Evden Eve Nakliyede 1 Numara

Akyurt Evden Eve Nakliyede 1 Numara

Akyurt evden eve nakliye, Akyurt içerisinde yaşayan ve yaşadığı lokasyonu veya iş yerini değiştirecek kişiler tarafından sürekli aratılan aramaların başında geliyor. Bunun bilincinde olarak çalışmalarını yürüten firmamız ise evden eve nakliyat sektöründe çalışmalarını büyük bir titizlik ve kalite ile yürütüyor. Taşımacılık hizmeti arayan kişiler için Miroğlu Nakliyat olarak Akyurt’da akla gelen ilk firma olmayı amaçlayan bir misyona sahibiz. Peki çalışmalarımızı nasıl yürütüyoruz?

Akyurt Evden Eve Nakliye Firması Nasıl Çalışmaktadır?

Akyurt evden eve nakliye firması olarak hizmet veriyoruz. Hizmetlerimiz için ilk olarak ev veya iş yeri sahipleri ile taşıma gününü kararlaştırıyoruz. Taşınmanın gerçekleştirileceği gün ise eşyaların alınacağı noktaya ekiplerimizle gidiyoruz. Taşınacak tüm eşyaları özenli, dikkatli bir şekilde paketliyoruz. Tüm eşyalar ev işinde paketlendikten sonra nakliye aracına taşıma işlemine geçiyoruz. Bu taşıma işlemi sırasında eşyalarınız kesinlikle zarar görmüyor. Taşıma sırasında yaşanacak kazalardan dolayı eşyalarda zarar oluşur ise zararını firma olarak biz karşılıyoruz.

Nakliye aracına tüm eşyaları yerleştirip, sabitliyoruz. Sabitleme işlemi tamamlandıktan sonra eşyaların taşınacağı yeni noktaya gidiyoruz. Daha sonra ise eşyaların merdiven aracılığı ile mi yoksa asansör ile mi yeni yerine taşınmasının daha güvenli olacağını kararlaştırıp, buna göre hareket ediyoruz. İki türlü de tüm eşyaları  aldığımız gibi yeni mekana yerleştiriyoruz.

Akyurt evden eve nakliye

Akyurt evden eve nakliye firmamız ile taşınma işlemlerinizi güvenle tamamlayabilirsiniz.

Akyurt Evden Eve Nakliye Fiyatları Nedir?

Akyurt evden eve nakliye fiyatları ise bazı kalemlere göre değişiklik göstermektedir. Bu kalemler şunlardır;

  • Taşınacak eşyaların ağırlığı
  • Taşınacak eşyaların hassaslık durumu
  • Taşınacak eşyaların büyüklüğü
  • Ayrılacak ev ile taşınılacak ev arasındaki mesafe
  • Sigorta yapılıp yapılmayacağına

Tüm bu kalemler birer birer gözden geçirildikten sonra müşteriye bir fiyat verilir. Firmamız tüm bu kalemleri bir araya getirirken, müşterisine de, en uygun fiyatları sunmayı amaçlamaktadır. Sizler de Akyurt  evden eve nakliye firması arıyorsanız hiç çekinmeden firmamız ile iletişim kurabilir, fiyat alabilirsiniz. Alacağınız hizmet sonrası, bundan sonra, nakliye işleriniz için sürekli aklınıza geleceğimizin garantisini veriyoruz. Miroğlu olarak evden eve nakliye sektöründe, bu iddiamızın arkasında sağlam bir şekilde durarak çalışacağımızın garantisini veriyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir